Katalog firm

Nutura

Dobra jakość, niska cena - oto oferta sklepu Nutura. Chcemy zaoferować Wam masła orzechowe o różnej pojemności, które są naprawdę wyśmienite. Co ważne, nasze produkty są zdrowe, ponieważ nie zawierają soli i cukru. Do tego tak niska cena - mamy nadzieje, że nie dacie się długo namawiać na zakupy w naszym sklepie.

Masło orzechowe bez cukru

Często pragniemy bazować wyłącznie na zdrowych produktach spożywczych, jakie dodatkowo są bogate w wartości odżywcze, tym samym wraz z nimi możemy najzwyczajniej w świecie zadbać o nasze własne zdrowie. Dlatego każdy kto postępuje w taki właśnie sposób powinien uwzględnić znane i popularne masło orzechowe bez cukru jako coś, czego spożywanie ma co oczywiste sens.
Pewnie, iż niejednokrotnie nie mamy wiedzy na jego temat, dla większości z nas masło orzechowe bez cukru kojarzy się z kremem czekoladowym. Jest to zresztą efektem tego, iż najzwyczajniej nie mieliśmy okazji go poznać przez pryzmat wartościowego i zdrowego produktu spożywczego, którego zastosowanie nabiera adekwatnego znaczenia, zwłaszcza gdy masło orzechowe bez cukru ocenimy przez pryzmat tego co generuje.
Mówimy tutaj bowiem o dostarczaniu białka, pod postacią masła orzechowego, możliwości wyeliminowania czy zminimalizowania cukru do odpowiedniego do tego poziomu, a tym samym pozyskania błonnika, witamin i tłuszczy nienasyconych.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Wyśmienite dania gotowe oferuje Państwu firma Jawo - producent mrożonek. Zapraszamy do skosztowania naszych pierogów z sezonowymi owocami, doskonałe knedle oraz naleśniki. Posiadamy bardzo szeroki aso...