Katalog firm

Natur House

Naturhouse pozwoli Wam osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Wystarczy tylko dobre chęci, silna wola, regularne wizyty w naszym centrum, a już niedługo przekonacie się, jakie zmiany zachodzą w Waszym organizmie. Zapraszamy na pierwszą konsultacje z naszym specjalistą, podczas której poznamy Wasze oczekiwania.

Planowanie diety

Czy macie już dosyć życia z nadwagą? Czy męczą Was już zbędne kilogramy przez które macie problemy z poruszaniem się, czy też chociażby problemy zdrowotne? Jeżeli tak jest, to zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług. Nasz doświadczony dietetyk Łódź, którego znajdziecie w centrum Naturhouse weźmie Was pod swoją opiekę, jeżeli tylko zaufacie mu.
Dieta nie musi być niczym strasznym, jak ją wiele osób przedstawia. To racjonalne i zdrowe odżywianie wsparte odpowiednimi suplementami diety. Przekonajcie się, że odpowiednio zbilansowana dieta, która będzie specjalnie dla Was dobrana potrafi zdziałać cuda. Dlatego, jeżeli macie już dosyć zbędnych kilogramów i chcecie zrobić ten pierwszy krok, który poprowadzi Was ku lepszemu, to zapraszamy do nas.
Oferujemy Wam wsparcie najlepszych specjalistów, którzy na bieżąco będą kontrolować Wasze postępy. ułożymy Wam dietę, która będzie uwzględniała Wasz tryb życia, Wasze potrzeby. Dzięki nam przekonacie się, że zdrowe życie na diecie jest naprawdę czymś wspaniałym. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33