Katalog firm

Muzzy

Muzzy to firma rodzinna, która to zajmuje się produkcją piżam damskich, męskich oraz dla dzieci od ponad 16 lat. Głównym celem firmy jest dynamiczna ekspansja na rynku polskim oferując najwyższej jakości produkty w modnych kolorach i fasonach. Sprawdź naszą ofertę na stronie bądź w siedzibie firmy.

Koszule do karmienia

Bycie mamą to jedno z ważniejszych zadań, jakie przychodzi w życiu pełnić kobiecie. Dziecko, zwłaszcza to pierwsze, to z pewnością wielka radość dla młodego rodzica, ale również i poważny obowiązek. To czas skrajnych emocji - od bezkresnego szczęścia po stan maksymalnego zmęczenia. Dlatego warto odpowiednio przygotować się do przyjęcia maluszka i maksymalnie ułatwić sobie zwłaszcza początkowy okres zajmowania się maleństwem. Jednym z niezbędnych elementów, w jakie powinna wyposażyć się młoda mama są koszule do karmienia.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo koszule do karmienia z wysokiej jakości materiałów, posiadających wszelkie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Oferowane przez nas koszule do karmienia zapewniają mamie nie tylko komfort snu, ale przede wszystkim ułatwiają nocne karmienia piersią. Koszule do karmienia na muzzy.pl występują w modnych fasonach i wzorach, co daje kobiecie poczucie pięknego wyglądu. Dodatkowym atutem oferowanych przez nas koszuli do karmienia są ich atrakcyjne ceny.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kontakt

Ulica: Kombajnowa 3

Kod: 95-030

Miejscowość: Stara Gadka

http://muzzy.pl/

E-mail: marcin.delag@onet.pl

Tel.: