Katalog firm

Kategorie


Megi

Jeśli szukają Państwo dobrych a zarazem tanich skarpet, zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta Megi. Na naszej stronie firmowej znajduje się sklep firmowy za pośrednictwem którego można nabyć nasze produkty w cenie hurtowej oraz detalicznej.

Skarpetki męskie

Skarpety męskie to bardzo ważny element męskiej garderoby, a my oferujemy Państwu szeroki wybór w tym zakresie. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy skarpety w rozmaitych wzorach i kolorach, przeznaczone dla każdego mężczyzny bez względu na preferowany przez niego tryb życia.
Wszystkie nasze skarpety są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które uniemożliwiają przegrzewanie się stóp w obuwiu, a tym samym są gwarancją komfortowego użytkowania. Wybierane przez nas materiały to bawełna, z domieszką elastenu. Skarpety są miękkie, przewiewne, idealnie zachowują swój kształt bez względu na częstotliwość ich prania. Stawiamy na różnorodność, aby dać naszym klientom jak największy wybór.
Dysponujemy skarpetami stopkami, które obecnie są bardzo modne i chętnie po nie sięgają młodzi mężczyźni, a także regularnie uprawiający sport. Idealnie pasują do odzieży sportowej i gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza. Dostępne są również skarpety w klasycznym kroju, pasujące do garniturów.

Kontakt

Ulica: Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-609

Miejscowość: Łódź

http://skarpety-megi.pl/

E-mail: megi@skarpety-megi.pl

Tel.: 602-231-867