Katalog firm

Megi

Jeśli szukają Państwo dobrych a zarazem tanich skarpet, zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta Megi. Na naszej stronie firmowej znajduje się sklep firmowy za pośrednictwem którego można nabyć nasze produkty w cenie hurtowej oraz detalicznej.

Skarpetki dziecięce

Dzieci kochają kolory. Oglądają się za nimi niemal już od pierwszych dni. Kolorowe ubrania lubią dzieci kilkumiesięczne, kilkuletnie i szkolne. Przedszkolaki kochają same dobierać kolory ubrań i łączyć je ze sobą. Maluchy i starszaki uwielbiają też kolorową odzież dla stóp. Skarpetki są tą częścią odzieży, przed zakładaniem której dzieci nie buntują się. O wiele bardziej niechętne są do zakładania butów. Skarpety dziecięce w niezliczonych kolorach i wzorach poleca firma Megi.
Na stronie skarpety-megi.pl można zobaczyć pełny katalog tego typu wyrobów. Rodzice znajdą tu wielobarwne skarpetki dla bardzo małych pociech. Zaopatrzą się w skarpety dziecięce z emblematami sportowymi. Kupią odzież dla małych stóp z bardzo różnymi i wesołymi aplikacjami. Firma Megi, to jeden z najbardziej cenionych rodzimych producentów skarpet. W ofercie firmowej dostępnej pod adresem skarpety-megi.pl można znaleźć skarpety dziecięce, damskie, młodzieżowe i męskie. Dziecięca odzież dla stóp, to produkty najwyższej jakości. Do ich produkcji używa się miękkiej, puszystej i trwałej bawełny czesanej. Aby skarpetki były elastyczne, nie spadały, nie rozciągały się i idealnie otulały stopy, do bawełnianych przędz dodaje się niewielkie ilości elastanu. Skarpety dziecięce Megi są bardzo trwałe. Producent zapewnia, że jego wyroby nie niszczą się po kilku praniach.
Na skutek częstego moczenia i suszenia, nie tracą swoich najlepszych właściwości: miękkości, sprężystości, elastyczności, grubości i kolorów. Miękka, puszysta i gładka bawełna, cały czas otula małe stopy, izoluje je od podłoża i obuwia, a także chroni przed otarciami i przegrzaniem.

Kontakt

Ulica: Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-609

Miejscowość: Łódź

http://skarpety-megi.pl/

E-mail: megi@skarpety-megi.pl

Tel.: 602-231-867