Katalog firm

Medibut

Zakład Produkcyjny Medibut z siedzibą w Łodzi od 1982 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości obuwia medycznego i zawodowego. Oferowane produkty wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami w branży medycznej, gastronomicznej, kosmetycznej i spożywczej. Medibut zadbał, aby buty były wygodne i komfortowe.

Buty profilaktyczne

Jesteśmy polską firmą, która od 1982 roku dostarcza na rynek krajowy atestowane obuwie profilaktyczne zawodowe i medyczne. Zależy nam, aby spełniać Państwa oczekiwania i w tym celu oferujemy bardzo duży wybór modeli i kolorów, które z powodzeniem wpiszą się w każdą charakterystykę pracy.
Można wybrać popularną biel, ale zapewniamy również klapki, sandały, półbuty, buty operacyjne i drewniaki w odcieniach zieleni, granatu, brązu, beżu i czerni. Każdy znajdzie coś dla siebie, a stopy w pracy będą czuły się komfortowo i wygodnie nawet podczas ich długiego użytkowania. Nasze obuwie w zależności od modelu posiada antypoślizgowe, antystatyczne i miskowe spody, skórzaną cholewkę i wyściółkę, wkładki korkowo-gumowe oraz profil ortopedyczny.
Te wszystkie parametry sprawiają, że obuwie świetnie nadaję się do pracy w szpitalu, laboratorium, firmach gastronomicznych, hotelach i wszędzie tam, gdzie wymagana jest higiena pracy i bezpieczeństwo. Specjalizujemy się także w produkcji sandałków i drewniaków dla dzieci.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99