Katalog firm

Marzanna

Gościnność, folklor i dbanie o samopoczucie naszych gości - to nie puste słowa ale nasza misja. Zapraszamy Was do Siedliska Folkloru Marzanna. W naszej staropolskiej restauracji smacznie zjecie, a odpoczynek i spokojny sen zapewnią Wam urokliwe, ludowe wnętrza naszych hotelowych pokoi. Czekamy na Was!

Sala na wesele

Siedlisko Marzanna oferuje wszystkim zainteresowanym gościom skorzystanie z przestronnej sali weselnej, na której pomieścić może się wielu gości. Sala jest doskonale zlokalizowana, pięknie wystrojona, ale też znajduje się na niej miejsce na orkiestrę oraz parkiet do tańczenia. Nie trzeba obawiać się więc o to, że goście nie będą mogli pobawić się do białego rana, gdyż są to obawy całkowicie bezpodstawne. Sala weselna Lublin musi być odpowiednio wcześnie zarezerwowana, a ceny za wynajęcie są dogodne dla klientów.
Na terenie hotelu znajdują się dwie klimatyzowane sale weselne, z których można skorzystać. Jedna przeznaczona jest na 150 osób, natomiast druga aż na 400 osób. Widać wyraźnie, że można na sali pobawić się w zdecydowanie większym gronie i zaprosić na własne wesele całą rodzinę, a także znajomych.
Profesjonalna obsługa zadba o to, aby młoda para na własnym weselu czuła się wyjątkowo i jak najbardziej komfortowo. Dzięki temu będzie to niezapomniana uroczystość dla każdego gościa.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20


Podobne firmy

Malaga

Chcesz wynieść swój biznes na wyższy poziom nie unikaj kontaktu z klientami i partnerami biznesowymi. Zorganizuj spotkanie biznesowe o najwyższym standardzie. Malaga oferuje zaplecze techniczne i logi...

Karczma Bida w Lublinie

Wyszukane dania staropolskie, klimatyczny lokal oraz miła atmosfera - takie atrakcje czekają na Państwa w naszej restauracji Karczma Bida. Istnieje możliwość zorganizowania takich uroczystości jak chr...