Katalog firm

Malaga

Chcesz wynieść swój biznes na wyższy poziom nie unikaj kontaktu z klientami i partnerami biznesowymi. Zorganizuj spotkanie biznesowe o najwyższym standardzie. Malaga oferuje zaplecze techniczne i logistyczne do zorganizowania warsztatów, szkolenia. to doskonałe miejsce do przeprowadzania trudnych pertraktacji na neutralnym gruncie.

Sala konferencyjna

Biznesowe spotkania, szkolenia czy imprezy branżowe często nie mogą się odbyć bez, przystosowanej do tego celu, sali konferencyjnej.
Dobra sala konferencyjna powinna być wyposażona w profesjonalny sprzęt m.in w rzutnik, ekran i flipchart. Bardzo ważnym aspektem jest też dobre nagłośnienie, które pozwoli na zapewnienie wszystkim uczestnikom, dobrej słyszalności szkoleniowca lub innego mówcy.
Posiadające te wszystkie dogodności sale konferencyjne Łódź, znajdują się w ofercie firmy Malaga, mieszczącej się niedaleko centrum miasta. Dysponujemy 3 salami konferencyjno-bankietowymi, o łącznej powierzchni 600 mkw. Nasze doświadczenie, oraz wysokiej jakości sprzęt pozwala na zorganizowanie wielu imprez w tym samym czasie.
Dodatkowo nasza duża sala konferencyjna jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy również przerwy kawowe, które są nieodłącznym elementem spotkań biznesowych, dla klientów, mających większe wymagania, nasi pracownicy mogą przygotować dania, przystosowane do potrzeb.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Wyszukane dania staropolskie, klimatyczny lokal oraz miła atmosfera - takie atrakcje czekają na Państwa w naszej restauracji Karczma Bida. Istnieje możliwość zorganizowania takich uroczystości jak chr...

Marzanna

Gościnność, folklor i dbanie o samopoczucie naszych gości - to nie puste słowa ale nasza misja. Zapraszamy Was do Siedliska Folkloru Marzanna. W naszej staropolskiej restauracji smacznie zjecie, a odp...