Katalog firm

Malaga

Chcesz wynieść swój biznes na wyższy poziom nie unikaj kontaktu z klientami i partnerami biznesowymi. Zorganizuj spotkanie biznesowe o najwyższym standardzie. Malaga oferuje zaplecze techniczne i logistyczne do zorganizowania warsztatów, szkolenia. to doskonałe miejsce do przeprowadzania trudnych pertraktacji na neutralnym gruncie.

Noclegi

Sala Malaga zachwyca nie tylko swoim wyglądem i świetną lokalizacją. Do dyspozycji gości salę bankietową mogącą pomieścić nawet 160 osób, ogród wraz ze specjalnie w tym celu przygotowanymi namiotami (opcja dostępna również zimą), sale konferencyjne, catering oraz noclegi.
Organizując wesele, przyjęcie, konferencję albo inne tego typu imprezy, bardzo często jesteśmy zobowiązani również zapewnić nocleg naszym gościom. W napiętym grafiku jest to niejednokrotnie duży problem, aby wygospodarować dodatkowy czas na szukanie odpowiednich hoteli i miejsc noclegowych. Na szczęście w naszej ofercie znajdą też Państwo noclegi, które pakietowo można połączyć z innymi imprezami na Sali Malaga. Oferujemy wysokiej jakości pokoje w przystępnej cenie w okolicy Centrum Zdrowia Matki Polki. Noclegi można oczywiście wykupić indywidualnie, nie łącząc ich z żadną naszą inną ofertą. Pokoje znajdują się blisko centrum Łodzi z bardzo dobrymi połączeniami.
Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości noclegów w przystępnej cenie i blisko centrum, nasza oferta to strzał w dziesiątkę. Więcej informacji odnośnie noclegów czy zdjęcia pokoi można znaleźć na stronie http://www.malagasala.pl/noclegi/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Wyszukane dania staropolskie, klimatyczny lokal oraz miła atmosfera - takie atrakcje czekają na Państwa w naszej restauracji Karczma Bida. Istnieje możliwość zorganizowania takich uroczystości jak chr...

Marzanna

Gościnność, folklor i dbanie o samopoczucie naszych gości - to nie puste słowa ale nasza misja. Zapraszamy Was do Siedliska Folkloru Marzanna. W naszej staropolskiej restauracji smacznie zjecie, a odp...