Katalog firm

Kategorie


Malaga

Chcesz wynieść swój biznes na wyższy poziom nie unikaj kontaktu z klientami i partnerami biznesowymi. Zorganizuj spotkanie biznesowe o najwyższym standardzie. Malaga oferuje zaplecze techniczne i logistyczne do zorganizowania warsztatów, szkolenia. to doskonałe miejsce do przeprowadzania trudnych pertraktacji na neutralnym gruncie.

Imprezy firmowe

Szykujesz się do przygotowania ważnej dla Ciebie uroczystości, ale nie wiesz, gdzie powinna się ona odbyć? Szukasz naprawdę wyjątkowego miejsca, które spodobałoby Ci się od pierwszego wejrzenia i zachwyciłoby wszystkich Twoich gości? Spójrz zatem na obiekt Malaga Sala. To niezwykłe miejsce o wyjątkowo korzystnej lokalizacji, utworzone w samym centrum Łodzi.
Pozwoli Ci ono na przygotowanie efektywnej i przyjemnej imprezy. Z pomocą wykwalifikowanych pracowników bez trudu zorganizujesz całe wesele, imprezy firmowe Łódź, bankiet czy po prostu rodzinną uroczystość. Otrzymasz dostęp do fantastycznie zaaranżowanej sali, która swoim pięknem będzie w stanie oczarować dosłownie wszystkich. Skorzystasz także z mniejszej sali bankietowej, aby to do niej zaprosić swoją rodzinę, pracowników czy znajomych na uroczysty obiad lub przepyszną kolację.
Malaga Sala zdecydowanie ułatwia sprawy związane z organizacją imprez. Skorzystaj z jej usług i ciesz się fantastycznym przyjęciem, o którym Twoi goście jeszcze przez długi czas nie zapomną!

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Wyszukane dania staropolskie, klimatyczny lokal oraz miła atmosfera - takie atrakcje czekają na Państwa w naszej restauracji Karczma Bida. Istnieje możliwość zorganizowania takich uroczystości jak chr...

Marzanna

Gościnność, folklor i dbanie o samopoczucie naszych gości - to nie puste słowa ale nasza misja. Zapraszamy Was do Siedliska Folkloru Marzanna. W naszej staropolskiej restauracji smacznie zjecie, a odp...