Katalog firm

Malaga

Chcesz wynieść swój biznes na wyższy poziom nie unikaj kontaktu z klientami i partnerami biznesowymi. Zorganizuj spotkanie biznesowe o najwyższym standardzie. Malaga oferuje zaplecze techniczne i logistyczne do zorganizowania warsztatów, szkolenia. to doskonałe miejsce do przeprowadzania trudnych pertraktacji na neutralnym gruncie.

Catering

Interesuje Cię catering, ale nie potrafisz znaleźć niczego, co stanowiłoby odzwierciedlenie oczekiwań? Jest to związane, z tym że nie znasz naszej oferty! Nasza oferta jest odzwierciedleniem tego, co najważniejsze, czyli jakości i dostosowania się do oczekiwań. W związku z tym z jednej strony możliwy jest catering dla firm, a z drugiej catering dla rodzin.
Niewątpliwie warto też zaznaczyć możliwość zapewnienia cateringu w przypadku imprezy plenerowej. Co do szczegółów, nabyte doświadczenie i rozbudowane zaplecze sprzętowe pozwala na pomoc w przypadku imprezy na 500 osób. Jeśli chodzi o ceny, klienci mogą być pewni, że są konkurencyjne. Stali klienci mogą liczyć nawet na zniżki i rabaty.
Ludzie, którzy u nas pracują doskonale zdają sobie sprawę również z tego, że znaczenie ma również atmosfera (atmosfera zapewniana przez naszą firmę jest po prostu niezwykła).
Szczegóły związane z naszą działalnością dostępne są na stronie internetowej firmy http://www.malagasala.pl/catering/. W przypadku pytań, na stronie są dane kontaktowe.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Marzanna

Gościnność, folklor i dbanie o samopoczucie naszych gości - to nie puste słowa ale nasza misja. Zapraszamy Was do Siedliska Folkloru Marzanna. W naszej staropolskiej restauracji smacznie zjecie, a odp...

Karczma Bida w Lublinie

Wyszukane dania staropolskie, klimatyczny lokal oraz miła atmosfera - takie atrakcje czekają na Państwa w naszej restauracji Karczma Bida. Istnieje możliwość zorganizowania takich uroczystości jak chr...