Katalog firm

Stekar

Stekar jest firmą zajmującą się produkcją wysokiej jakości kotłów centralnego ogrzewania. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście modeli do wyboru. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego pieca. Sprawdź naszą ofertę kontaktując się z nami telefonicznie bądź też przez stronę internetową.

Kotły CO

Jako jedna z niewielu firm w Olsztynie oferujemy Państwu niezastąpione kotły na paliwa stałe, które doskonale nadają się do ogrzania zarówno niewielkich domów jednorodzinnych, jak i również dużych mieszkań wielorodzinnych.
Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób ma problem z wyborem odpowiedniego kotła do swojego mieszkania, dlatego też służymy zawsze profesjonalnym doradztwem. Dzięki naszej pomocy w Państwa mieszkaniach zawsze będzie panowała odpowiednia temperatura i co najistotniejsze znacząco zredukujecie wydatki na ogrzewanie. Nasze kotły CO Olsztyn charakteryzują się nie tyko wysoką jakością wykonania, ale również przystępną ceną, wysoką niezawodnością i znakomitą wydajnością. Najbardziej wymagającym klientom polecamy kotły „STEKAR” KWP DUO z zasobnikiem paliwa i podajnikiem ślimakowym, w którym można palić nie tylko miałem i ekoroszkiem, ale również węglem, drewnem i wieloma innymi paliwami stałymi.
Nasze kotły wyposażone zostały w nowoczesne sterowanie elektroniczne sterujące spalaniem paliw.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 35

Kod: 11-010

Miejscowość: Barczewo

http://stekar-barczewo.pl/

E-mail: sawomir.kuropatwa@neostrada.pl

Tel.: 89 514-82-99