Katalog firm

Katan

Katan, biuro rachunkowe, zaprasza do siebie małe oraz średnie firmy z Brwinowa, Pruszkowa, Otrębusów, Milanówka oraz Grodziska Mazowieckiego. Rzetelnie poprowadzimy dla Was księgi rachunkowe, ewidencje kadrowo - płacową, przygotujemy dla Was potrzebne rozliczenia podatkowe oraz odpowiednie bilanse finansowe.

Usługi księgowe

Katan to profesjonalne biuro rachunkowe w Grodzisku Mazowieckim, które powstało w 2000 roku w postaci spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i od tego czasu świadczy fachowe usługi księgowo-rachunkowe. Na przestrzeni wszystkich lat swojego istnienia zdołało już współpracować z bogatą paletą klientów - zarówno tych bardziej, jak i mniej wymagających, mniejszych i większych.
Z uwagi na ten fakt jest w stanie podjąć się absolutnie każdego wyzwania. Nie zamyka swoich usług na wielkie korporacje, oferując pomoc również dopiero raczkującym biznesmenom. Biuro z chęcią doradzi, w jaki sposób założyć firmę, jak odpowiednio zorganizować jej pracę oraz w jaki sposób prowadzić ją, by odnieść sukces.
Dodatkowo ułatwi kontakt z takimi instytucjami, jak Urząd Skarbowy czy Urząd Statystyczny, z którymi każdy biznesmen gdzieś podczas prowadzenia działalności w końcu będzie musiał się skontaktować. Swoje usługi uzupełnia o weryfikację dotychczasowych poczynań firmy na arenie księgowości oraz ewentualne poprawienie błędów i niedociągnięć. Już teraz zapoznaj się z całą ofertą biura na stronie http://www.katan.pl/biuro-rachunkowe-grodzisk-mazowiecki/.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Ergo Hestia

Nasze wieloletnie doświadczenie na lublińskim rynku ubezpieczeń majątkowych i życiowych pod patronatem ERGO Hestia to pewność profesjonalnej obsługi ubezpieczeniowej! Jesteśmy laureatami wielu wyróżni...

Abaco

ABACO to nowoczesne biuro rachunkowe, które oferuje kompleksowe usługi księgowe dla klientów z Łodzi i pobliskich okolic. Oferujemy również pomoc zdalną dla klientów z całej Polski. Nasza oferta skier...