Katalog firm

Karwikol

Jeśli szukasz solidnej firmy sprzątającej z okolic Gliwic to zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Karwikol. Oferujemy wysokiej jakości usługi sprzątające zarówno dla prywatnych osób jak i firm. Posiadamy kompleksową ofertę oraz istniejemy na rynku od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym partnerem.

Sprzątanie

Jeżeli interesuje Państwa kompleksowe sprzątanie Gliwice w bardzo przystępnej cenie, to jeszcze dziś skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych profesjonalnych usług. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i również z klientami biznesowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem dzięki czemu jesteśmy wstanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy na terenie Gliwic i pobliskich okolic. Spośród konkurencyjnych firm sprzątających wyróżnia nas rzetelność, dokładność oraz terminowość w realizacji podjętych zleceń.
Jeżeli nie mają Państwo czasu, ani chęci na samodzielne sprzątanie, to nasza firma jest tym czego teraz najbardziej potrzebujecie. Zatrudniamy najlepszą ekipę sprzątającą na rynku i dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem czyszczącym, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych spraw. Dla stałych klientów mamy specjalne promocje i rabaty. Więcej informacji o naszej firmie, dokładnej ofercie i aktualny cennik znajdą Państwo na naszej stronie.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631