Katalog firm

Kategorie


Kancelaria Wodo

Potrzebujesz skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii prawnej? Zatem Wodo i Partnerzy to dla ciebie idealne wręcz rozwiązanie, tym samym gwarancja iż za prowadzenie twojej sprawy zabiorą się specjaliści posiadający odpowiednią wiedzę czy też doświadczenie. Dodatkowo zawsze stawiamy na najwyższą jakość oraz standard świadczonych usług prawnych.

Sprawy cywilne

W Kancelarii Wodo rozumiemy, że sprawy cywilne mogą być skomplikowane i podstępne. Dlatego mamy dedykowanych specjalistów prawnych, którzy specjalizują się w rozumieniu spraw cywilnych i dostarczaniu najlepszych możliwych rezultatów. Nasze doświadczenie w stawianiu praw klientów na pierwszym miejscu zapewnia, że Twoja sprawa jest prowadzona szybko i profesjonalnie, łagodząc jednocześnie stres, który możesz odczuwać w trakcie procesu. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://wodo.pl/prawo-cywilne/.
Wszyscy nasi prawnicy mają doświadczenie w prowadzeniu szeregu spraw, takich jak spory umowne, kwestie wynajmu i dzierżawy, windykacja należności, spory dotyczące nieruchomości, spory dotyczące małych firm, obrona przed przejęciem hipoteki, roszczenia z tytułu wad budowlanych, przypadki zniesławienia/ pomówienia i inne. Ponadto, jesteśmy tutaj, aby wkroczyć, gdy zwykli ludzie są traktowani niesprawiedliwie przez osoby lub firmy w odniesieniu do ich praw i obowiązków wynikających z prawa.
Nasz zespół ciężko pracuje, aby upewnić się, że otrzymasz najlepszy możliwy wynik swojej sprawy. Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz pomocy w poruszaniu się po sprawach z zakresu prawa cywilnego!

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://wodo.pl/

E-mail: kancelaria@wodo.pl

Tel.: 42 684-28-47