Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jeżeli szukasz warsztatu samochodów ciężarowych, to dobry moment na to, aby jak najszybciej zapoznać się z ofertą, którą ma J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która stawia na całkowitą satysfakcję klientów. Klienci mogą być pewni skuteczności, szybkości i korzystnych cen.

Serwis TIR

Mobilny serwis TIR to marzenie każdego kierowcy, który wie jak to jest utknąć ze swoim autem na środku dużej trasy europejskiej. W takich przypadkach tylko mobilna pomoc drogowa może uratować przed niepotrzebnym stresem i paniką.
Podróżując po Niemczech, Francji lub też Belgii, każdy kierowca może jednak czuć się bezpiecznie. Właśnie tam bowiem działa J&W Glob Service. Firma ta to serwis TIR, naczep, a także samochodów ciężarowych. Przyjmuje zgłoszenia bez względu na godzinę i dzień tygodnia i zawsze zapewnia bardzo szybką odpowiedź, ponieważ auta serwisowe tej firmy są ustawione na większości głównych tras w Europie Zachodniej.
Zatem bez względu na to gdzie dojdzie do nagłej awarii, wóz serwisowy od J&W Glob Service na pewno nie jest daleko i jest w stanie szybko odpowiedzieć na wezwanie. Cena za taką pomoc drogową jest zaskakująco niska, a profesjonalizm pracowników powoduje, że każda taka interwencja przebiega bardzo sprawnie i bezstresowo. Jest to zatem najlepszy serwis TIR w Europie.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922