Katalog firm

Jaksa

Działająca na rynku wiele lat firma Jaksa zajmuje się kompleksową budową szklarni. W zakres usług wchodzi zarówno wykonanie projektu, jak i montaż obiektu i jego wyposażenie. Ofertę uzupełnia przerób stali i takie usługi jak obróbka cnc czy wiercenie cnc. Firma zaprasza do współpracy klientów polskich i zagranicznych.

Obróbka stali

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy Państwu usługę, jaką jest precyzyjna obróbka stali cnc w bardzo atrakcyjnej cenie. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami w całym kraju, którzy zawsze wystawiają naszej firmie pozytywne referencje i często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z kompleksowych usług.
Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość w realizacji zleceń, która w tym zawodzie odgrywa bardzo ważną rolę. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu możemy oferować usługi na coraz to wyższym poziomie.
Profesjonalna obróbka stali cnc to nie tylko nasza żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja, z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie nasza firma oferuje wiercenie CNC na najwyższym poziomie.

Kontakt

Ulica: Piątkowisko 87

Kod: 95-200

Miejscowość: Pabianice

http://www.jaksa.pl/

E-mail: biuro@jaksa.pl

Tel.: 604-594-634


Podobne firmy

Sowa

Firma Sowa oferuje kompleksową realizację instalacji ogrzewania-od doradztwa, poprzez projekt, aż do profesjonalnego wykonania. Zajmujemy się także montażem klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjn...

Jagez

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Zlecenia realizujemy na terenie województwa łódzkiego i okolic. Jagez to firma, która świadczy usługi transportowe, ale nie tylko. Ofer...