Katalog firm

Jaksa

Działająca na rynku wiele lat firma Jaksa zajmuje się kompleksową budową szklarni. W zakres usług wchodzi zarówno wykonanie projektu, jak i montaż obiektu i jego wyposażenie. Ofertę uzupełnia przerób stali i takie usługi jak obróbka cnc czy wiercenie cnc. Firma zaprasza do współpracy klientów polskich i zagranicznych.

Budowa szklarni

Szklarnia to niezwykle ważne pomieszczenie dla każdego, kto pracuje w branży ogrodniczej. Często bez szklarni niemożliwe jest prowadzenie swojego biznesu, ponieważ pory roku w Polsce nie pozwalają na to, aby wyhodować odpowiednie ilości roślin tylko poprzez wykorzystanie otwartych pól uprawnych.
Jednakże budowa szklarni nie jest łatwym zadaniem. Szklarnie muszą być zbudowane w sposób, który umożliwi im pełnienie swoich funkcji oraz muszą być odpowiednio wyposażone. W tym wszystkim na pewno pomoże firma Jaksa.
Firma Jaksa powstała w 2003 roku i jej głównym celem jest budowa szklarni różnego rodzaju. Długoletnie doświadczenie sprawia, że firma jest w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi projektami. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie i zastosowane metody wynikają bezpośrednio z oczekiwań, jakie ma klient.
Profesjonalna obsługa, przystępne ceny za świadczone usługi oraz duże doświadczenie... wszystko to sprawia, że firma Jaksa niewątpliwie wyróżnia się na tle swojej konkurencji w sposób pozytywny.

Kontakt

Ulica: Piątkowisko 87

Kod: 95-200

Miejscowość: Pabianice

http://www.jaksa.pl/

E-mail: biuro@jaksa.pl

Tel.: 604-594-634


Podobne firmy

Sowa

Firma Sowa oferuje kompleksową realizację instalacji ogrzewania-od doradztwa, poprzez projekt, aż do profesjonalnego wykonania. Zajmujemy się także montażem klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjn...

Jagez

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Zlecenia realizujemy na terenie województwa łódzkiego i okolic. Jagez to firma, która świadczy usługi transportowe, ale nie tylko. Ofer...