Katalog firm

Kategorie


Jagez

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Zlecenia realizujemy na terenie województwa łódzkiego i okolic. Jagez to firma, która świadczy usługi transportowe, ale nie tylko. Oferujemy wynajem maszyn budowlanych oraz roboty ziemne, podbudowy, rozbiórki dróg i budynków i wiele więcej. Zapraszamy na stronę!

Prace rozbiórkowe

Budownictwo to branża mająca w Polsce długą i dobrą tradycję, o czym świadczy z jednej strony ogrom pracowników zatrudnionych w tym sektorze, z drugiej ilość samych firm a z trzeciej ilość i częstotliwość realizowanych inwestycji. To pozytywny znak a zarazem przyczyna tego, że firmy te silnie konkurują ze sobą i wciąż poprawiają jakość swoich usług. Rozwijają się i regularnie powiększają zakres swoich usług. Tak, jak firma JAGEZ. Jej specjalizacja to rozbiórki Łódź - co oznacza, że firma ta ma siedzibę w Łodzi i oferuje usługi właśnie na terenie tego miasta - oraz przyległych okolic.
Firma ta powstała w 1992 roku. Najpierw skupiała się na usługach transportowych, potem zdecydowanie rozszerzyła działalność o tzw. usługi budowlane takie jak koparki, ładowarki koparko-ładowarki, mikrokoparki, młoty wyburzeniowe - a także same usługi wyburzania, rozbiórki, wykopy i inne tego rodzaju usługi, których się podejmuje.
Firma te regularnie prowadzi tez rekrutację pracowniczą a informacje o tym znajdują się na stronie www.

Kontakt

Ulica: Postępowa 56

Kod: 93-347

Miejscowość: Łódź

http://www.jagez.pl/

E-mail: biuro@jagez.pl

Tel.: 602-257-172


Podobne firmy

Sowa

Firma Sowa oferuje kompleksową realizację instalacji ogrzewania-od doradztwa, poprzez projekt, aż do profesjonalnego wykonania. Zajmujemy się także montażem klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjn...

Dunkam

Specjalizując się w wysoko zaawansowanej obróbce granitu, Dunkam skupia się na dostarczaniu wyrobów o niezrównanej trwałości i estetyce. Wykorzystując specjalistyczną wiedzę techniczną i nowoczesne te...