Katalog firm

Intprojekt

Wszystkich, którzy poszukują fachowców zajmujących się automatyką przemysłową, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony. Intprojekt to zespół specjalistów pracujących w oparciu o nowoczesne technologie. Projektujemy, programujemy, a ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic, szaf sterowniczych i teleinformatycznych. Zapraszamy!

Systemy wizyjne

Nasza firma istnieje na rynku już od pewnego czasu. Zajmujemy się ogólnie pojętą automatyką przemysłową. Zatrudniamy inżynierów, którzy doskonale znają się na rzeczy. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami we wszystkich dziedzinach naszej działalności, a są to m.in. systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, czy projekty elektryczne.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania każdego klienta. Zależy nam bowiem na satysfakcji z całej współpracy i jej końcowych efektów. stawiamy na innowacyjność, pomysłowość i kreatywność. Naszych klientów traktujemy jak partnerów. Zdajemy sobie sprawę, że wiele zagadnień związanych ze zleceniami bywa nawet dla samych zleceniodawców trudnych do zrozumienia. Jednak na nas można liczyć: wyjaśnimy, doradzimy i zrobimy projekt. Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją.
Tak samo podchodzą do niej wszyscy nasi pracownicy. Zależało nam bowiem na zatrudnieniu osób, które posiadają nie tylko wiedzę i są otwarci na jej poszerzanie, ale mają też serce do tego, co robią na co dzień. Więcej informacji na temat wdrażanych przez naszą firmę systemach wizyjnych znajdziesz na stronie http://intprojekt.com.pl/oferta/systemy-wizyjne/.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468