Katalog firm

Intprojekt

Wszystkich, którzy poszukują fachowców zajmujących się automatyką przemysłową, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony. Intprojekt to zespół specjalistów pracujących w oparciu o nowoczesne technologie. Projektujemy, programujemy, a ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic, szaf sterowniczych i teleinformatycznych. Zapraszamy!

System sterowania maszyn

Znana firma Inprojekt działa na rynku od parunastu lat. Tym, do czego dąży firma jest oczywiście profesjonalne projektowanie automatyki przemysłowej, opartej na jak najlepszych projektach inteligentnych systemów. Nie ograniczamy również naszych inżynierów, którzy w kreatywny, dokładny i wydajny sposób projektują dziś także automatykę maszynową.
Przeanalizujemy Państwa potrzeby, wykonamy niezbędne projekty oraz zajmiemy się ich wykonaniem. Automatyka przemysłowa nie ma dla nas żadnych tajemnic, a nawet najbardziej skomplikowane zagadki, jakie nam zadaje, rozwiązujemy szybko i w zgodzie z potrzebami i wymaganiami klienta. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać także z naszej pomocy w przypadku konieczności serwisu zamontowanych przez naszą firmę urządzeń.
Projektowanie automatyki przemysłowej, projekty elektryczne, prefabrykacja rozdzielnic czy systemy sterowania maszyn - to tylko niektóre dziedziny, którymi się zajmujemy.
Na naszej stronie: http://intprojekt.com.pl/oferta/systemy-sterowania/ mogą Państwo obejrzeć wykaz naszych usług.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468