Katalog firm

Intprojekt

Wszystkich, którzy poszukują fachowców zajmujących się automatyką przemysłową, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony. Intprojekt to zespół specjalistów pracujących w oparciu o nowoczesne technologie. Projektujemy, programujemy, a ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic, szaf sterowniczych i teleinformatycznych. Zapraszamy!

Projektowanie automatyki przemysłowej

Automatyka przemysłowa charakteryzuje się wyjątkowo szybkim rozwojem, który wymaga nieustannego dokształcania się. Nie brakuje bowiem nowych rozwiązań, które godne są wypróbowania. Wszystko to sprawia, że projektowanie automatyki przemysłowej jest niezwykle trudnym zadaniem, któremu podołać mogą tylko prawdziwi specjaliści.
Specjalistów takich na pewno można znaleźć w łódzkiej firmie INTPROJEKT. Firma ta zatrudnia jedynie najlepiej wykształconych inżynierów, którzy poza wieloletnim doświadczeniem charakteryzują się także olbrzymim zapałem przy wdrażaniu najnowszych rozwiązań do swoich projektów. Ta mieszanka wiedzy i kreatywności jest prawdziwym kluczem do sukcesu, jaki firma INTPROJEKT zdołała osiągnąć na rynku polskim na przestrzeni ostatnich lat swojej działalności.
Każdy projekt analizowany jest indywidualnie, a oczekiwania klienta traktowane jego priorytet. Dzięki temu firma INTPROJEKT zapewnia, że żadna osoba, która korzysta z jej usług, nie będzie czuła się zawiedziona pod koniec współpracy.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468