Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Wszystkich, którzy poszukują fachowców zajmujących się automatyką przemysłową, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony. Intprojekt to zespół specjalistów pracujących w oparciu o nowoczesne technologie. Projektujemy, programujemy, a ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic, szaf sterowniczych i teleinformatycznych. Zapraszamy!

Programowanie sterowników plc

Automatyka przemysłowa jest bardzo trudną do zrozumienia gałęzią przemysłu, ale firma INTPROJEKT jest prawdziwym specjalistą we wszystkim co związane jest z tą dziedziną. Automatyka rozwija się bardzo dynamicznie i w związku z tym wymaga zdolności szybkiego przystosowywania się do nowości.
Firma INTPROJEKT osiągnęła swój sukces poprzez inwestycję w młode, a także i doświadczone umysłu, które są zawsze chętne, aby próbować nowych rozwiązań w swoich projektach. Dzięki temu oferta firmy nieustannie się rozrasta i może zawierać coraz to nowsze usługi, które udostępniane są do wszystkich klientów. Wśród tych usług można chociażby wymienić programowanie sterowników PLC.
Sterowniki te pozwalają na to, aby tworzyć i sprawnie analizować coraz to bardziej złożone algorytmy. Jest to olbrzymie ułatwienie, z którego pragnie korzystać coraz to więcej firm. INTPROJEKT zapewnia dostęp do tej usługi i to w bardzo przystępnych cenach. Wszystko to powoduje, że jest to firma, którą można śmiało polecić każdemu klientowi.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468