Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Wszystkich, którzy poszukują fachowców zajmujących się automatyką przemysłową, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony. Intprojekt to zespół specjalistów pracujących w oparciu o nowoczesne technologie. Projektujemy, programujemy, a ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic, szaf sterowniczych i teleinformatycznych. Zapraszamy!

Automatyka przemysłowa

Na rynku polskim funkcjonuje wiele firm, specjalizujących się w złożonej dziedzinie, jaką jest automatyka przemysłowa, niewiele jednak może pochwalić się tak dobrą opinią, jak firma INTPROJEKT. Firma ta ma swoją siedzibę w Łodzi i od wielu lat z sukcesem realizuje zlecenia nawet najbardziej wymagających klientów. Innowacyjność jej pracowników to rezultat ich dobrych kwalifikacji oraz dużej dawki niespożytego zapału do tego, aby testować nowe rozwiązania i nieustannie się rozwijać. Jest to doskonałe podejście w dziedzinie, która rozwija się w tak dynamiczny sposób, jak automatyka przemysłowa.
Oferta firmy INTPROJEKT jest na tyle szeroka, że każdy klient z całą pewnością znajdzie coś dla siebie. Każde otrzymane zlecenie traktowane jest w sposób całkowicie indywidualny, dzięki czemu oferowane rozwiązania są nietuzinkowe i w pełni dostosowane do wymagań klienta.
Nawet pozornie łatwe projekty nie są lekceważone i są starannie realizowane przez pracowników firmy. Dzięki temu żaden klient nie musi się obawiać, że firma INTPROJEKT zawiedzie jego oczekiwania! Zaufaj profesjonalistom - zapoznaj się z przykładami wdrożenia automatyki przemysłowej na naszej stronie http://intprojekt.com.pl/.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468