Katalog firm

Hotel Łabędy

Hotel Łabędy zaprasza do skorzystania ze swoich usług, jeżeli planujecie przyjazd do Gliwic. Znajdujemy się w bardzo spokojnej i zielonej okolicy, skąd możecie wyruszyć na zwiedzanie miasta. Nasz hotel to bardzo nowoczesny obiekt z wygodnymi pokojami, strzeżonym parkingiem, windą oraz z wieloma udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Noclegi

Strona internetowa http://www.hotel-labedy.pl/ przedstawia ofertę Hotelu i Hostelu Łabędy przy ulicy Karola Marksa w Gliwicach. Noclegi w Gliwicach są często poszukiwane wśród wielu osób. Hotel Łabędy jest nowoczesny i wygodny. Jego nazwa pochodzi od nazwy dzielnicy, w której się mieści.
W hotelu znajduje się winda i jest on przystosowany do osób niepełnosprawnych. Wszyscy goście mają możliwość skorzystania z monitorowanego parkingu. W hotelu goście mogą wybrać się do restauracji, a także skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki. W budynku hotelowym mieści się także hostel z niedrogimi pokojami. W hotelu znajdują się pięćdziesiąt cztery pokoje, natomiast w hostelu jest trzydzieści pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych.
W hotelu są trzy rodzaje pokoi: standard, komfort i apartament. Każdy pokój hotelowy i hostelowy ma odrębną łazienkę. Goście hotelu i hostelu mogą korzystać na terenie budynku z darmowego internetu (Wi-Fi). Co więcej, na terenie hotelu znajdują się także dwie klimatyzowane sale konferencyjne.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29