Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Zlokalizowane we Wrocławiu Centrum Psychoterapii Harmonia kieruje swoją ofertę do pacjenci borykających się z różnego typu uzależnieniami, depresją czy przemocą. Fachową pomoc mogą tu uzyskać osoby cierpiące na depresję, lęki czy nieradzące sobie ze stresem. W zakres usług wchodzi między innymi psychoedukacja i terapia online.

Uzależnienie od hazardu

W dzisiejszych czasach hazard to dla wielu osób nie tylko rozrywka ale przede wszystkim nałóg, który co zrozumiałe niszczy nasze życie, tym samym szukamy pomocy na wiele różnych sposobów aby z nim najzwyczajniej w świecie zerwać. Oczywiście jest, iż Centrum Psychoterapii Harmonia jest w stanie zaoferować leczenie hazardu we Wrocławiu, jednocześnie wesprzeć osoby jakie się z nim zmagają, dlatego warto skorzystać z takiej opcji.
Dodatkowo zawsze leczenie hazardu we Wrocławiu to nic innego jak zastosowanie możliwości które oferuje psychoterapia, dostrzeżenie wszystkich koncepcji w zakresie rozwiązywania takiego właśnie problemu. Pewnie, iż już niejednokrotnie okazało się że uczestniczenie w terapii a także rozmowa z wieloma innymi osobami, dla których hazard stał się nie lada problem, okazało się nader skutecznym posunięciem gdy chodzi o leczenie hazardu Wrocław.
Dlatego jak widać, jest to opcja i rozwiązanie za którego zastosowaniem przemawia wiele argumentów oraz zalet a przede wszystkim możliwość zerwania z samym hazardem.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to odpowiednie miejsce dla każdego kto zmaga się z depresją, nerwicą, nałogami, problemami psychicznymi czy chce skorzystać z usług psychoterapeuty....

Ewa Czernik

Czasami, kiedy znajdziemy się w trudnej dla nas sytuacji życiowej, konieczna jest pomoc specjalisty. Ewa Czernik jest jednym z nich. Specjalizuje się w psychoterapii, pomagając swoim pacjentom znaleźć...