Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Zlokalizowane we Wrocławiu Centrum Psychoterapii Harmonia kieruje swoją ofertę do pacjenci borykających się z różnego typu uzależnieniami, depresją czy przemocą. Fachową pomoc mogą tu uzyskać osoby cierpiące na depresję, lęki czy nieradzące sobie ze stresem. W zakres usług wchodzi między innymi psychoedukacja i terapia online.

Terapia DDA

Nie od dziś wiadomo, iż syndrom DDA to coś z czym zmaga się bardzo wiele osób, niejednokrotnie wręcz go ukrywa co przeszkadza im w dorosłym i dalszym życiu. Dlatego nasze Centrum Terapii Harmonia, chce nie tylko zaoferować państwu pełne wsparcie w tym zakresie, ale przede wszystkim zachęcić do tego by zastosowanie znalazła terapia DDA we Wrocławiu.
Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę, iż wiele osób nie ma zielonego pojęcia jak przebiega taka właśnie terapia DDA oraz co jednocześnie ona zakłada. Pewnie, że sama terapia DDA Wrocław ma zadanie leczyć i pomóc, a co za tym idzie uświadomić nam, iż czas najwyższy zapomnieć o przeszłości oraz wejść w dorosłe życie rozliczając się z nią w najbardziej odpowiedni sposób.
Przede wszystkim zawsze dążymy do tego aby uwolnić osoby z syndromem DDA od negatywnych efektów czy skutków, a tym samym objawów powiązanych z takim właśnie problemem. Jesteśmy gotowi aby nie tylko ci pomóc, lecz także zrozumieć i przedstawić ci pewne w tym zakresie warte uwagi rozwiązania.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to odpowiednie miejsce dla każdego kto zmaga się z depresją, nerwicą, nałogami, problemami psychicznymi czy chce skorzystać z usług psychoterapeuty....

Ewa Czernik

Czasami, kiedy znajdziemy się w trudnej dla nas sytuacji życiowej, konieczna jest pomoc specjalisty. Ewa Czernik jest jednym z nich. Specjalizuje się w psychoterapii, pomagając swoim pacjentom znaleźć...