Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Zlokalizowane we Wrocławiu Centrum Psychoterapii Harmonia kieruje swoją ofertę do pacjenci borykających się z różnego typu uzależnieniami, depresją czy przemocą. Fachową pomoc mogą tu uzyskać osoby cierpiące na depresję, lęki czy nieradzące sobie ze stresem. W zakres usług wchodzi między innymi psychoedukacja i terapia online.

Psychoterapia młodzieży

Niestety niejednokrotnie rodzice nie są w stanie pomóc swoim dzieciom, gdy chodzi nie tylko o zaburzenia psychiczne, lęki a nawet początkowe stadium nerwicy i depresji, tym samym nie wiedzą jak ocenić stopień ich ewentualnego uzależnienia. Dlatego w takiej oraz wielu innych sytuacjach psychoterapia młodzieży we Wrocławiu może okazać się nader korzystnym a nawet wskazanym rozwiązaniem, zwłaszcza przeprowadzona przez nasze Centrum Psychoterapii Harmonia.
Oczywiście zawsze dbamy o dobro takiej młodej osoby, staramy się aby psychoterapia młodzieży we Wrocławiu skierowała nas bezpośrednio na źródło danego problemu a tym samym okazała się metodą na uzyskanie pierwszej diagnozy. Pewnie, że psychoterapia młodzieży to także sposób na wdrożenie odpowiedniej metody leczenia, tym samym coś na czym nam zapewne rodzicom niejednokrotnie co oczywiste zależy.
Warto więc skorzystać z pomocy jaką chcemy państwu zaproponować poprzez stronę http://harmonia-terapia.pl/terapia-indywidualna-i-terapia-mlodziezy, a tym samym zgłosić się do nas ze swoim dzieckiem, gdy zachodzi taka potrzeba.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Czasami, kiedy znajdziemy się w trudnej dla nas sytuacji życiowej, konieczna jest pomoc specjalisty. Ewa Czernik jest jednym z nich. Specjalizuje się w psychoterapii, pomagając swoim pacjentom znaleźć...

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to odpowiednie miejsce dla każdego kto zmaga się z depresją, nerwicą, nałogami, problemami psychicznymi czy chce skorzystać z usług psychoterapeuty....