Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Zlokalizowane we Wrocławiu Centrum Psychoterapii Harmonia kieruje swoją ofertę do pacjenci borykających się z różnego typu uzależnieniami, depresją czy przemocą. Fachową pomoc mogą tu uzyskać osoby cierpiące na depresję, lęki czy nieradzące sobie ze stresem. W zakres usług wchodzi między innymi psychoedukacja i terapia online.

Leczenie depresji

Depresja jest niewątpliwie jedną z chorób cywilizacyjnych. Wskaźnik zachorowań na tę groźną chorobę tylko rośnie na przestrzeni ostatnich lat. Dlatego też powstaje to coraz więcej ośrodków poświęconych leczeniu tego niebezpiecznego schorzenia.
Wśród nich jest także wrocławskie Centrum Psychoterapii Harmonia. Centrum to powstało z inicjatywy Magdaleny Gieruli i działa już od dłuższego czasu, nieustannie zyskujących nowych pacjentów. Wiele osób kusi się na to, aby zapoznać się z usługami świadczonymi w tym ośrodku głównie z powodu szerokiej oferty jaką prezentuje dla swoich klientów.
Pomocy mogą szukać tam nie tylko osoby z zaburzeniami depresyjnymi, ale także wszyscy ci, którzy zmagają się z różnego rodzaju uzależnieniami takimi jak uzależnienie od hazardu, narkotyków lub alkoholu. Jak zatem widać, w takiej ofercie każdy znajdzie coś co odpowiada jego problemom.
Jeżeli zatem kogoś interesuje leczenie depresji Wrocław i działające tam Centrum Psychoterapii Harmonia na pewno zapewnią niezbędną pomoc.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Czasami, kiedy znajdziemy się w trudnej dla nas sytuacji życiowej, konieczna jest pomoc specjalisty. Ewa Czernik jest jednym z nich. Specjalizuje się w psychoterapii, pomagając swoim pacjentom znaleźć...

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to odpowiednie miejsce dla każdego kto zmaga się z depresją, nerwicą, nałogami, problemami psychicznymi czy chce skorzystać z usług psychoterapeuty....