Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Zlokalizowane we Wrocławiu Centrum Psychoterapii Harmonia kieruje swoją ofertę do pacjenci borykających się z różnego typu uzależnieniami, depresją czy przemocą. Fachową pomoc mogą tu uzyskać osoby cierpiące na depresję, lęki czy nieradzące sobie ze stresem. W zakres usług wchodzi między innymi psychoedukacja i terapia online.

Leczenie alkoholizmu

W Centrum Psychoterapii Harmonia każdy otrzyma taką pomoc, jakiej w danym momencie potrzebuje. Zostanie wzięty pod ramiona wykwalifikowanej specjalistki, która zrobi wszystko, aby przywrócić mu wysoką jakość jego codziennego życia. W Harmonii sporą część oferty usług zajmuje leczenie alkoholizmu Wrocław.
Pedagog Magdalena Gierula, pracująca w placówce, ma świadomość, jak często w dzisiejszych czasach ludzie sięgają po różnego rodzaju używki, dzięki którym zapominają chociaż na chwilę o swoich problemach i nie muszą się nimi zajmować. Psychoterapeutka została certyfikowanym lekarzem mającym możliwość przeprowadzania terapii antyalkoholowych oraz przez długie lata była biegłym sądowym zajmującym się tego typu sprawami.
Bogate doświadczenie zdobywane w różnych miejscach pozwoliło jej na bliskie spotkanie z samą specyfiką uzależnienia i dostrzeżenie jej charakterystycznych objawów. Dzięki temu dziś może ona pomagać wszystkim pacjentom, którzy jak na razie nie wyobrażają sobie swojego życia bez żadnych używek.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Czasami, kiedy znajdziemy się w trudnej dla nas sytuacji życiowej, konieczna jest pomoc specjalisty. Ewa Czernik jest jednym z nich. Specjalizuje się w psychoterapii, pomagając swoim pacjentom znaleźć...

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to odpowiednie miejsce dla każdego kto zmaga się z depresją, nerwicą, nałogami, problemami psychicznymi czy chce skorzystać z usług psychoterapeuty....