Katalog firm

Kategorie


Frodent

Obawiasz się wizyty u dentysty? Zatem wybierz taki gabinet, jaki sprawi iż przebiegnie ona w miłej oraz komfortowej atmosferze, tym samym zadbasz o swoje zęby w najbardziej adekwatny do tego sposób. Oczywiście w naszych gabinecie wykonujemy bezbolesne zabiegi stomatologiczne i protetyczne, dlatego skorzystanie z jego usług ma jak najbardziej uzasadniony sens.

Stomatologia zachowawcza

Stan twojego uzębienia pozostawia bardzo wiele do życzenia? Zatem czas najwyższy zacząć działać, a tym samym przekonać się co może z naszymi zębami zdziałać odpowiedni stomatolog. Oczywiście mówimy w gruncie rzeczy o potrzebie ich kompleksowego leczenia, niejednokrotnie uzupełnienia ubytków a nawet adekwatnych w tym aspekcie rozwiązań.
Właśnie stomatolog w Łodzi to jak najbardziej słuszny wybór gdy chodzi także o poprawę wyglądu naszego uzębienia, oznacza to iż zaproponuje nam on wybielenie naszych zębów najbardziej optymalną w tym zakresie metodą. Wybierając gabinet dentystyczny, postarajmy się na znalezienie takiego w którym poczujemy się komfortowo oraz dobrze, a sam przebieg zabiegu nie będzie dla nas traumą czy jakimkolwiek nieprzyjemnym przeżyciem.
Nasz gabinet stomatologiczny to w pełni profesjonalne miejsce, dostosowane do potrzeb i oczekiwań samych pacjentów, zwłaszcza gdy chodzi o wyposażenie czy też metody jakie są stosowane w kontekście leczenia zębów, w najbardziej optymalny oraz odpowiedni sposób. Pełną ofertę naszego gabinetu prezentuje strona firmowa http://frodent.pl/.

Kontakt

Ulica: Rojna 25

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.frodent.pl/

E-mail: rojna@frodent.pl

Tel.: 600-635-647


Podobne firmy

Esthedent

Zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Ochota, gabinet Esthedent zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną, ale nie tylko. Swoją ofertę kieruje również do osób zainteresowanych zabiegami z zakresu m...