Katalog firm

Frodent

Obawiasz się wizyty u dentysty? Zatem wybierz taki gabinet, jaki sprawi iż przebiegnie ona w miłej oraz komfortowej atmosferze, tym samym zadbasz o swoje zęby w najbardziej adekwatny do tego sposób. Oczywiście w naszych gabinecie wykonujemy bezbolesne zabiegi stomatologiczne i protetyczne, dlatego skorzystanie z jego usług ma jak najbardziej uzasadniony sens.

Protetyka

Oczywiste jest, iż kompleksowa protetyka to dla wielu z nas szansa oraz okazja by pozbyć się braków w uzębieniu, możliwość wykonania nie tylko samej protezy ale również ewentualnych implantów. Warto tutaj dodać, iż protetyka Łódź oferowana przez jeden z najbardziej renomowanych gabinetów dentystycznych, nawiązuje do najnowszych w tym zakresie i innowacyjnych metod, jakich wykorzystanie pozwala na odwzorowanie zębów w najbardziej naturalny dla nich sposób.
Dzięki temu uzupełnienie protetyczne nie tylko zagwarantuje nam możliwość cieszenia się i korzystania z pełnego uzębienia, lecz sprawi iż implanty lub sama szczęka nie będzie się różnić od naturalnych zębów jakie posiadamy. Wszystkie protezy, są dostosowane w indywidualny sposób do szczęki i wymogów każdego pacjenta, są solidne oraz wytrzymałe, a tym samym odporne na ich ewentualne uszkodzenie czy połamanie.
Zatem warto zdecydować się na usługi profesjonalnego gabinetu dentystycznego, co do czego nie ma jakichkolwiek wątpliwości.

Kontakt

Ulica: Rojna 25

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.frodent.pl/

E-mail: rojna@frodent.pl

Tel.: 600-635-647


Podobne firmy

Esthedent

Zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Ochota, gabinet Esthedent zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną, ale nie tylko. Swoją ofertę kieruje również do osób zainteresowanych zabiegami z zakresu m...