Katalog firm

Esthedent

Zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Ochota, gabinet Esthedent zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną, ale nie tylko. Swoją ofertę kieruje również do osób zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Pacjenci mogą tu skorzystać z nowoczesnych metod leczenia. Klinika zapewnia profesjonalną obsługę.

Wybielanie zębów

Bezbolesne wybielanie zębów Warszawa to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą pochwalić się zdrowym i pięknym uśmiechem. Niestety nawet dbając o swoje uzębienie w należyty sposób nie zawsze można osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty, dlatego też warto jak najszybciej skorzystać z wybielania, które przynosi bardzo szybkie i stałe efekty.
Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i najlepszych technologii, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na naprawdę satysfakcjonujące wyniki. Białe zęby są najlepszą wizytówką każdego człowieka, dlatego też warto zadbać o to, aby w każdej sytuacji prezentowały one się bardzo okazale. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klientów, dlatego też korzystamy wyłącznie z bezpiecznych i bezbolesnych technik wybielania zębów.
Jako jeden z niewielu gabinetów stomatologicznych w Polsce posiadamy niezawodne lampy PHILIPS ZOOM, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w USA. Zapraszamy klientów z Warszawy i pobliskich okolic, którzy chcą raz na zawsze pozbyć się swoich problemów z uzębieniem.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50