Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Ochota, gabinet Esthedent zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną, ale nie tylko. Swoją ofertę kieruje również do osób zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Pacjenci mogą tu skorzystać z nowoczesnych metod leczenia. Klinika zapewnia profesjonalną obsługę.

Usuwanie zębów ósemek

Nasza klinika powstała, aby pomagać pacjentom w leczeniu zębów i w poprawie ich wyglądu. Nie boimy się żadnych wyzwań. Jedną z naszych propozycji jest także usuwanie ósemek Warszawa. To często jest sporym wyzwaniem, jednak każda osoba, która musi usunąć zęby mądrości, może na nas liczyć.
Dbamy o każdego naszego pacjenta oraz o jakość świadczonych przez nas usług, a także o atmosferę panującą w naszej klinice. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, aby spełnić wszystkie jego oczekiwania względem nas. Leczymy zęby, czynimy je piękniejszymi, jeśli trzeba - usuwamy, ale zapewniamy też odpowiednie usługi protetyczne.
Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów i jednocześnie ludzi z pasją, podchodzących do pracy stomatologa z sercem i otwartych na drugiego człowieka. Dzięki nam, leczenie zębów przestaje być przyczyną stresu, a staje się czymś oczywistym i normalnym. Leczymy, ale i doradzamy oraz uświadamiamy pacjentów co do właściwego postępowania dla ich zdrowia. Wiemy, że to przynosi cały czas pożądane efekty.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50