Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Ochota, gabinet Esthedent zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną, ale nie tylko. Swoją ofertę kieruje również do osób zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Pacjenci mogą tu skorzystać z nowoczesnych metod leczenia. Klinika zapewnia profesjonalną obsługę.

Korony zębowe

Problemy z zębami są niezwykle powszechne i nie zawsze wynikają ze złej higieny jamy ustnej. Genetyka również wpływa na stan uzębienia i niekiedy potrafi być bezlitosna, powodując utratę zębów.
Dlatego też jeżeli komukolwiek potrzebne są korony Warszawa i działające tam Esthedent to na pewno najlepsza opcja. Jest to doskonale wyposażona klinika stomatologiczna, która działa już od dłuższego czasu. Z myślą o tym, aby zapewnić swoim pacjentom jak najlepsze warunki, Esthedent nieustannie inwestuje w najnowszy sprzęt oraz pomaga pracującym tam stomatologom dokształcać się, dzięki czemu mogą oni zaoferować swoim pacjentom lepszą opiekę. Dzięki temu w tej klinice stomatologicznej można mieć zawsze dobry dostęp do dentystów, którzy naprawdę wiedzą co robią i na dodatek są chętni aby pomóc swoim pacjentom z każdego rodzaju problemami z uzębieniem.
Z tego to powodu, jeżeli ktoś potrzebuje zapisać się na wizytę u dentysty, Esthedent jest najlepszą z dostępnych w Warszawie opcji. Na pewno nikt nie będzie żałował tej decyzji!

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50