Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Ochota, gabinet Esthedent zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną, ale nie tylko. Swoją ofertę kieruje również do osób zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Pacjenci mogą tu skorzystać z nowoczesnych metod leczenia. Klinika zapewnia profesjonalną obsługę.

Implanty zębów

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent jest miejscem o miłej i serdecznej atmosferze, gdzie można otrzymać najwyższej jakości pomoc i usługi stomatologiczne. Klinika zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych lekarzy, którzy wykonują swoja pracę z ogromną pasją, ale również z ostrożnością, mając na względzie najwyższe dobro pacjentów.
Miejsce to znane jest z szerokiej gamy zabiegów estetycznych, które są bezinwazyjnymi zabiegami - lekarze nie używają skalpela, polegają wyłącznie na najnowocześniejszej, dostępnej człowiekowi technologii. Esthedent gwarantuje przepiękny uśmiech, spełniający oczekiwania każdego klienta, a dodatkowo zabiegi odbywają się w bezstresowej atmosferze i przy jak największym zminimalizowaniu bólu.
Jednymi z popularniejszych usług są wybielanie zębów, a także implanty zębów Warszawa, dzięki czemu można odnowić uzębienie pacjenta. Implanty zębów wszczepiają lekarze mający wieloletnie doświadczenie, zabiegi wykonywane są w oparciu o najnowsza wiedzę, a klienci po wszczepieniu implantów mogą pożegnać się na zawsze z protezą.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50