Katalog firm

Domena S.C.

Domena S.C. oferuje Wam wynajem biur w najlepszych lokalizacjach w Łodzi. W naszych rękach znajduje się kilka wspaniałych budynków, które zostały odremontowane i przygotowane tak, aby wynająć Wam powierzchnię "pod klucz". Z naszą firmą macie zapewnione biura o najlepszym standardzie w jak najlepszej cenie za wynajem.

Biura komercyjne

DOMENA S.C. to rzetelna firma, która od 2004 roku oferuje swoim klientom wynajem biura Łódź. Zarządzanie nieruchomościami to nie tylko nasza codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja, z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Polecamy przede wszystkim nasze lokalne biurowe w Centrum Biurowym Targowa 35.
Nasza oferta skierowana jest zarówno dla dużych firm korporacyjnych, jak i również dla niewielkich przedsiębiorstw, które potrzebują porządnego biura do prowadzenia swoich biznesów. Naszym klientom możemy zaproponować również znakomite budynki o funkcji handlowej. Wszystkie oferowane przez nas biura posiadają standard B+, co oznacza, że wyposażone są między innymi w klimatyzację, wentylację mechaniczną, czujniki dymu, centralne ogrzewanie, oraz instalacje elektryczne i oświetleniowe.
Dla nas najważniejszym priorytetem jest zadowolenie klientów dlatego też zapewniamy wynajem biura Łódź od a do z. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie targowa35.pl.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Business Centre

Twoja firma nie przyciąga nowych kontrahentów? Być może problemem jest położenie biura i jego odstraszający wygląd? Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Business Centre. U nas wynajmiesz niezwykl...

Centrum Nieruchomości

Centrum Nieruchomości spełni Wasze marzenia o idealnym mieszkaniu. Wystarczy tylko, że się do nas zgłosicie, a my zrobimy wszystko, aby na terenie Łodzi znaleźć dla Was najlepsze miejsce, spełniające...