Katalog firm

Kategorie


DJ Tomasz Cichocki

Dobry DJ to ja. Zapraszam do zapoznania się z moimi możliwościami. Od wielu lat działam w branży i doskonale znam się na graniu oraz prowadzeniu wszelakich imprez. Zapewniam Wam wybrany rodzaj muzyki, doskonałej jakości światła, które zawsze ze sobą przywożę. Jestem pewny, że będziecie się ze mną dobrze bawili.

Oprawa muzyczna

Bez wątpienia wesele jest jednym z najważniejszych jak nie najważniejszym wydarzeniem w życiu prawdziwie zakochanych i szczęśliwych młodych ludzi i na pewno chcieli by oni aby był to moment niezapomniany, wyśniony, idealny i nieszablonowy. Oprócz dekoracji, starannie dobranego menu czy wystroju sali pozostaje najważniejszy problem - oprawa muzyczna.
Tutaj pojawia się sugestia "DJ weselny" i równie szybko rozterka nad wyborem tego najlepszego. Oferujmy Państwu przede wszystkim profesjonalnego i doświadczonego specjalistę, który bez problemu roztańczy każdego budząc w nim żądzę nieprzerwanej zabawy, entuzjazmu, pragnienia jeszcze większych emocji i nie zawiedzie najbardziej wytrwałych biesiadników.
Długi i aktywny staż pracy, szeroki wachlarz zabaw weselnych, kreatywne i indywidualne podejście do każdego zadania, specjalistyczny sprzęt, a więc między innymi nowoczesne oświetlenia efektowe czy idealnie dopasowane nagłośnienie do potrzeb klienta, a także gwarancja satysfakcji czy po prostu ludzkie, życzliwe podejście do współbiesiadników to tylko niektóre walory jakie prezentuje przed Państwem strona http://dobradyskoteka.pl/. Sprawdź i przekonaj się sam.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166