Katalog firm

Ewa Czernik

Czasami, kiedy znajdziemy się w trudnej dla nas sytuacji życiowej, konieczna jest pomoc specjalisty. Ewa Czernik jest jednym z nich. Specjalizuje się w psychoterapii, pomagając swoim pacjentom znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla dręczącego ich problemu. Doradza także, w jaki sposób wydobyć z siebie najlepsze cechy.

Sesje psychoterapeutyczne

Moja praca jest moją pasją. Nazywam się Ewa Czernik i jestem specjalistą w zakresie psychoterapii. Swoim pacjentom proponuje krótkoterminowe terapie, które mam nadzieje Wam pomogą i poczujecie się o wiele lepiej. Zachęcam Was do wizyt w moim gabinecie, który znajduje się w Śródmieściu. Jako psychoterapeuta Łódź oferuje Wam rozmowę, podczas której poznam Was. To jacy jesteście, jakie macie oczekiwanie, co chcielibyście osiągnąć jest dla mnie bardzo ważne.
Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny i angażuje się w to, aby przynieść Wam ukojenie oraz wyciszenie. Bardzo często w naszym życiu dochodzi do takich sytuacji, które mogą zachwiać naszą równowagą psychiczną. To nic wstydliwego. Warto w takich momentach znaleźć wsparcie w lekarzu, który poprowadzi Was odpowiednią drogą i pokaże Wam na co Was tak naprawdę stać.
Przekonacie się, że jeszcze długa droga przed Wami, która pozwoli Wam odkryć własne możliwości. Dzięki nim osiągnięcie w swoim życiu wielki sukces, a ja Wam bardzo chętnie pomogę.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to odpowiednie miejsce dla każdego kto zmaga się z depresją, nerwicą, nałogami, problemami psychicznymi czy chce skorzystać z usług psychoterapeuty....