Katalog firm

Conect

Firma Conect zajmuje się spedycją oraz transportem lekkim za pomocą busów na terenie całego kontynentu. Oferuje usługi w ramach przeprowadzek, plandek, lawet, jak i również wind oraz lodówek i ADR. Duże doświadczenie w branży transportowej sprawiło, że wiemy, jak istotne są przystępne ceny, dogodny system rozliczeń oraz szybkie płatności.

Transport busem

Conect to przedsiębiorstwo specjalizujące się w transporcie oraz spedycji. Siedziba naszej działalności znajduje się w Olsztynie (woj. śląskie). Od kilkunastu lat skutecznie funkcjonujemy w branży transportowej. Nawiązaliśmy setki długotrwałych i stabilnych współprac.
Nasi partnerzy cenią sobie naszą pełną terminowość, wypłacalność, a także indywidualne podejście. Świadczymy usługi na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Z zakresu transportu lekkiego specjalizujemy się w takich formach, jak m.in. ADR, laweta, plandeka, winda, lodówka, przeprowadzki. Posiadamy nowoczesną i niezawodną flotę pojazdów, takich jak np. laweta Renault Master, Peugeot Boxer, Fiat Ducato i inne.
Zapraszamy do nawiązania współpracy spedycyjnej. Staramy się, aby proponowana przez nas spedycja na busa była korzystna dla obu stron. Załatwiamy wszelkie formalności, a także pomagamy w optymalizacji trasy, czy też doborze odpowiedniego środku transportu. Ponadto służymy fachowym wsparciem naszych ekspertów. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539