Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Centrum Nieruchomości spełni Wasze marzenia o idealnym mieszkaniu. Wystarczy tylko, że się do nas zgłosicie, a my zrobimy wszystko, aby na terenie Łodzi znaleźć dla Was najlepsze miejsce, spełniające Wasze kryteria. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami, którzy pomagają nam dopełnić formalności przy zakupie nieruchomości.

Wynajem lokali

Istniejemy i działamy już od 2007 roku. Nasza agencja nieruchomości Łódź zdobyła już sporo doświadczenia w branży. Pozwala nam to udzielać najlepszych porad, dzięki czemu klienci mogą zawierać najkorzystniejsze dla siebie transakcje. Współpracujemy także z profesjonalistami w sprawach notarialnych, finansowych oraz sprawach rzeczoznawstwa. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na kompleksową i wszechstronną usługę chcąc np. kupić dom, czy mieszkanie. Wiemy, że nie wszyscy orientują się w przepisach oraz tym, czego należy dopełnić przy zakupie nieruchomości. Pragniemy zapewnić klientom pełen komfort podczas załatwiania spraw związanych z transakcją.
Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i traktujemy go indywidualnie. Wiemy, że przychodząc do nas, każda osoba na nas liczy i ufa, że pomożemy jej najlepiej, jak potrafimy. A my chcemy tym oczekiwaniom sprostać.
W naszej ofercie są bardzo różne lokale - w tym mieszkania, domy, hale i inne obiekty oraz działki. Zawsze sprawdzamy ich stan prawny, aby klienci mogli dokonać pewnego zakupu.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106


Podobne firmy

Business Centre

Twoja firma nie przyciąga nowych kontrahentów? Być może problemem jest położenie biura i jego odstraszający wygląd? Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Business Centre. U nas wynajmiesz niezwykl...