Katalog firm

Kategorie


Centrum Nieruchomości

Centrum Nieruchomości spełni Wasze marzenia o idealnym mieszkaniu. Wystarczy tylko, że się do nas zgłosicie, a my zrobimy wszystko, aby na terenie Łodzi znaleźć dla Was najlepsze miejsce, spełniające Wasze kryteria. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami, którzy pomagają nam dopełnić formalności przy zakupie nieruchomości.

Sprzedaż mieszkań

Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć zadowalające nieruchomości? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie będzie zapoznanie się z ofertą przygotowaną przez Biuro Pośrednictwa-CENTRUM. Biuro Pośrednictwa-CENTRUM jest działalnością, którą można określić mianem nowoczesnej i jednocześnie prężnie rozwijającej się. Za swoją wizytówkę uważamy doświadczenie, wiedzę oraz skuteczność. W przypadku takiej mieszanki końcowy efekt może być tylko jeden i jest nim naturalnie sukces.
Jeżeli chodzi o podstawę działania, fakty są takie, że stawiamy na najwyższe standardy obsługi połączone z doskonałą znajomością rynku. Dobrze też podkreślić, jak przedstawia się nasza specjalizacja. Mówiąc wprost — oto lista tego, w czym się specjalizujemy:
  • sprzedaż oraz wynajem lokali mieszkaniowych,
  • sprzedaż oraz wynajem domów mieszkalnych,
  • sprzedaż oraz wynajem obiektów oraz lokali użytkowych,
  • sprzedaż działek budowlanych.
W razie jakichś pytań dotyczących oferty, zapraszamy do niezwłocznego skontaktowania się z nami bądź odwiedzenia strony http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106


Podobne firmy

Business Centre

Twoja firma nie przyciąga nowych kontrahentów? Być może problemem jest położenie biura i jego odstraszający wygląd? Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Business Centre. U nas wynajmiesz niezwykl...