Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Twoja firma nie przyciąga nowych kontrahentów? Być może problemem jest położenie biura i jego odstraszający wygląd? Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Business Centre. U nas wynajmiesz niezwykle nowoczesne biuro (od 50 do 550 metrów kwadratowych) w samym centrum Łodzi! Już sam wygląd lokalu sprawi, że zyskasz w oczach partnerów biznesowych!

Wynajem biura

Szukasz biura w Łodzi do wynajęcia? Nie wiesz, jak się do tego zabrać, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji? Skorzystaj z usług Business Centre. Dzięki zespołowi profesjonalistów i wieloletniemu doświadczeniu na rynku, możesz być pewny, że nawiązanie współpracy z nami pozwoli Ci szybko i wygodnie wynająć najwłaściwszy dla Twoich potrzeb lokal użytkowy.
Wiemy dokładnie, czego potrzeba nawet małemu przedsiębiorstwu, by pracownicy mogli wykonywać swoją pracę wydajnie, otoczeni wszystkim, co niezbędne. Nasze biura zostały urządzone zgodnie z nowoczesnymi standardami, co będzie sprzyjać nie tylko pracy, ale też nawiązywaniu kontaktu z klientami. Ładnie urządzone, wygodne biuro to najlepsza wizytówka Twojej firmy!
Jeśli poszukujesz biura w Łodzi, zapoznaj się z naszą ofertą. W naszym nowoczesnym biurowcu posiadamy lokale użytkowe od 50 do nawet 550 metrów kwadratowych. Wyposażone w sale konferencyjne, serwerownie i aneksy kuchenne doskonale spełnią swoje zadanie. Dzięki położeniu w samym sercu miasta masz pewność, że o wiele łatwiej będzie zdecydować się potencjalnym kontrahentom na współpracę właśnie z Tobą!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55