Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Twoja firma nie przyciąga nowych kontrahentów? Być może problemem jest położenie biura i jego odstraszający wygląd? Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Business Centre. U nas wynajmiesz niezwykle nowoczesne biuro (od 50 do 550 metrów kwadratowych) w samym centrum Łodzi! Już sam wygląd lokalu sprawi, że zyskasz w oczach partnerów biznesowych!

Powierzchnie biurowe

Business Centre to firma, która od lat pozwala łódzkim firmom znaleźć wymarzoną siedzibę. Wynajmujemy powierzchnie użytkowe dostosowane do prowadzenia nowoczesnego przedsiębiorstwa. Znamy się na naszej pracy, dlatego oferowane przez nas rozwiązania zadowalają przedsiębiorców, którzy decydują się na podjęcie z nami współpracy. Nasi doradcy są w stanie przygotować ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Dysponujemy nowoczesnymi biurami o różnej wielkości. Zostały one w pełni wyposażone we wszystko, co niezbędne w nowoczesnym lokalu. Znajdziesz w nich między innymi sale konferencyjne czy aneksy kuchenne.
Najlepsze powierzchnie biurowe Łódź to te, które pozwalają firmom zaistnieć, stać się rozpoznawalnymi. Oferujemy lokale w prestiżowej dzielnicy miasta. Dzięki temu klienci łatwiej dotrą do siedziby firmy i chętniej skorzystają z Twych usług. Nowocześnie urządzone, w pełni wyposażone biura sprawią też, że w ich oczach staniesz się profesjonalistą. Wynajmij lokal w biurowcu w samym centrum miasta, a Twoja firma zacznie funkcjonować jeszcze lepiej niż dotychczas!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55