Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Twoja firma nie przyciąga nowych kontrahentów? Być może problemem jest położenie biura i jego odstraszający wygląd? Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Business Centre. U nas wynajmiesz niezwykle nowoczesne biuro (od 50 do 550 metrów kwadratowych) w samym centrum Łodzi! Już sam wygląd lokalu sprawi, że zyskasz w oczach partnerów biznesowych!

Lokale do wynajęcia

Jesteśmy Business Centre i zajmujemy się profesjonalnym wynajmowaniem powierzchni użytkowych dla firm. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz ze swoim biznesem czy szukasz biura dla rozrastającej się firmy, możemy zaproponować Ci lokal na miarę Twoich potrzeb.
Nasze lokale do wynajęcia Łódź znajdują się w nowoczesnym biurowcu w samym centrum miasta. Ta prestiżowa lokalizacja pozwoli Ci zyskać wiarygodność w oczach Twoich potencjalnych kontrahentów. Urządzone zgodnie z najnowszymi trendami biuro będzie postrzegane przez nich jako przejaw profesjonalizmu Twojej działalności.
Co wyróżnia oferowane przez nas lokale? Przede wszystkim wygoda! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy przewidzieć, co jest potrzebne do właściwego funkcjonowania każdej firmy. W naszych biurach znajdziesz w pełni wyposażone sale konferencyjne czy aneksy kuchenne. W zależności od Twoich potrzeb możemy zaoferować pomieszczenia o metrażu rozpoczynającym się od 50 metrów kwadratowych.
Jeśli chcesz się wyróżnić i dać poznać potencjalnym klientom, wynajmij biuro w samym sercu Łodzi!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55