Katalog firm

Meble Brzeziński

Pracownia stolarska Andrzej Brzeziński zaprasza, jeżeli chcecie zakupić stylowe, klasyczne meble, które idealnie nadają się do najróżniejszych wnętrz. Zapraszamy wszystkich pasjonatów, którzy wiedzą, co to meble z duszą. U nas dostaniecie szafy, biurka, krzesła, komody, łóżka oraz wiele innych wspaniałych produktów.

Meble pod wymiar

Meble Brzeziński to działająca na rynku już od 1989 roku firma świadcząca fachowe usługi związane z produkcją mebli na zamówienie. Ogromne doświadczenie na rynku w towarzystwie renomy, którą zdołało sobie wyrobić w trakcie swojej działalności to nie wszystkie jej zalety. Jedną z większych jest oferta, w ramach której klient sam tworzy swój projekt mebli.
Decyduje nie tylko o ich wymiarach, ale także (między innymi) o rodzaju drewna, z jakiego powstaną oraz o ich kolorze. Naturalnie rzecz biorąc własny projekt to nie konieczność - firma posiada swoje własne, sprawdzone i lubiane projekty, które może wykorzystać. W razie czego jednak skora jest do pomocy i doradztwa.
Jej głównym celem jest sprawienie, by zaprojektowane przez nią meble Legionowo spełniały nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów, którzy je zamawiają, zarówno jeżeli chodzi o wygląd, jak i solidność wykonania. Tutaj satysfakcja z efektu końcowego stanowi absolutny priorytet, a świadczyć o tym mogą opinie setek zadowolonych klientów.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

MS Meble

Firma MS-meble oferuje Państwu do zakupu najpiękniejsze meble. W naszym sklepie możecie zamówić meble na wymiar. Nasi pracownicy zapewnią Państwu kompleksową obsługą. Od dokonania dokładnych pomiarów...

Tukan

Działająca na terenie Lublina i okolic Pracownia Stolarska Tukan oferuje funkcjonalne i trwałe meble kuchenne na wymiar i wiele więcej. Dysponując nowoczesną bazą maszynową, wykonuje też meble do łazi...