Katalog firm

Kategorie


Meble Brzeziński

Pracownia stolarska Andrzej Brzeziński zaprasza, jeżeli chcecie zakupić stylowe, klasyczne meble, które idealnie nadają się do najróżniejszych wnętrz. Zapraszamy wszystkich pasjonatów, którzy wiedzą, co to meble z duszą. U nas dostaniecie szafy, biurka, krzesła, komody, łóżka oraz wiele innych wspaniałych produktów.

Meble pod wymiar

Meble Brzeziński to działająca na rynku już od 1989 roku firma świadcząca fachowe usługi związane z produkcją mebli na zamówienie. Ogromne doświadczenie na rynku w towarzystwie renomy, którą zdołało sobie wyrobić w trakcie swojej działalności to nie wszystkie jej zalety. Jedną z większych jest oferta, w ramach której klient sam tworzy swój projekt mebli.
Decyduje nie tylko o ich wymiarach, ale także (między innymi) o rodzaju drewna, z jakiego powstaną oraz o ich kolorze. Naturalnie rzecz biorąc własny projekt to nie konieczność - firma posiada swoje własne, sprawdzone i lubiane projekty, które może wykorzystać. W razie czego jednak skora jest do pomocy i doradztwa.
Jej głównym celem jest sprawienie, by zaprojektowane przez nią meble Legionowo spełniały nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów, którzy je zamawiają, zarówno jeżeli chodzi o wygląd, jak i solidność wykonania. Tutaj satysfakcja z efektu końcowego stanowi absolutny priorytet, a świadczyć o tym mogą opinie setek zadowolonych klientów.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

Tukan

Działająca na terenie Lublina i okolic Pracownia Stolarska Tukan oferuje funkcjonalne i trwałe meble kuchenne na wymiar i wiele więcej. Dysponując nowoczesną bazą maszynową, wykonuje też meble do łazi...

MS Meble

Firma MS-meble oferuje Państwu do zakupu najpiękniejsze meble. W naszym sklepie możecie zamówić meble na wymiar. Nasi pracownicy zapewnią Państwu kompleksową obsługą. Od dokonania dokładnych pomiarów...