Katalog firm

Autolis

Wypożyczalnia Autolis oferuje wynajem samochodów w Gdańsku i Gdyni. Przedsiębiorstwo posiada dwie placówki. W ofercie znajduje się wiele pojazdów, które można wypożyczyć nawet na jeden dzień. Istnieje również możliwość wypożyczenia dodatkowego wyposażenia np. fotelika dla dzieci czy nawigacji. W razie pytań związanych z rezerwacją można kontaktować się telefonicznie lub poprzez e-mail.

Wypożyczalnia aut na lotnisku

Autolis - najtańsza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku na lotnisku zaprasza do zapoznania się ze swoimi usługami. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich turystów, osób przybywających do naszego miasta w celach służbowych, jak również do wszystkich mieszkańców Trójmiasta, którym potrzebne jest auto osobowe.
Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na bezpłatne podstawienie auta pod wskazany adres na terenie całego Trójmiasta, jak również na gdańskie lotnisko. Dodatkowo na życzenie naszych klientów oferujemy również fotelik dla dziecka, jak również odpowiednią podstawkę dla starszych pociech. Wszystkie te rzeczy wypożyczamy Wam bezpłatnie, jedynie na nawigację naliczamy opłatę w postaci 5zł/doba.
W naszej ofercie znajdziecie auta osobowe 4 osobowe, 5 osobowe, 7 osobowe, z którymi można się zapoznać odwiedzając stronę http://www.autolis.com.pl/. Warto dodać, że nasza firma obsługuje gdańskie lotnisko przez cała dobę, niezależnie od tego, czy przylatujecie w dzień, w nocy, czy też w jakieś święto. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z najwyższej jakości obsługi w naszej firmie. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220