Katalog firm

Autolis

Wypożyczalnia Autolis oferuje wynajem samochodów w Gdańsku i Gdyni. Przedsiębiorstwo posiada dwie placówki. W ofercie znajduje się wiele pojazdów, które można wypożyczyć nawet na jeden dzień. Istnieje również możliwość wypożyczenia dodatkowego wyposażenia np. fotelika dla dzieci czy nawigacji. W razie pytań związanych z rezerwacją można kontaktować się telefonicznie lub poprzez e-mail.

Wypożyczalnia aut

Każdego dnia przez polskie lotniska przewijają się setki pasażerów. Niektórzy z nich podróżują z bardzo odległych stron świata i po długiej i męczącej podróży, pragną jak najszybciej dostać się do swojego hotelu lub innego miejsca na wypoczynek. Choć najbardziej oczywistym sposobem na to, aby zorganizować sobie transport jest zamówienie taksówki, o wiele ekonomiczniej jest zapewnić sobie samochód prosto z wypożyczalni na lotnisku.
Dzięki temu można zagwarantować sobie pojazd na cały pobyt w danym mieście i zaoszczędzić dużo pieniędzy, jakie trzeba byłoby wydać na jazdy taksówkami. Jeżeli komuś potrzebna jest wypożyczalnia aut w Gdańsku to miasto w którym na pewno łatwo można znaleźć takie miejsce.
To właśnie tam działa między innymi firma Autolis, jedna z najstarszych i najlepszych wypożyczalni samochodów, jakie działają w Polsce. Autolis posiada szeroką ofertę samochodów dostępnych do wypożyczenia o każdej porze - ich lista dostępna jest na stronie http://www.autolis.com.pl/. A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu korzystając z Autolis na pewno każdy będzie zadowolony!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220