Katalog firm

Autolis

Wypożyczalnia Autolis oferuje wynajem samochodów w Gdańsku i Gdyni. Przedsiębiorstwo posiada dwie placówki. W ofercie znajduje się wiele pojazdów, które można wypożyczyć nawet na jeden dzień. Istnieje również możliwość wypożyczenia dodatkowego wyposażenia np. fotelika dla dzieci czy nawigacji. W razie pytań związanych z rezerwacją można kontaktować się telefonicznie lub poprzez e-mail.

Najem aut osobowych

Autolis to rzetelna i doświadczona firma, która oferuje swoim klientom wynajem samochodów Gdańsk w bardzo atrakcyjnej cenie. Na rynku działamy od 1995 roku i przez ten długi okres czasu udało nam się zdobyć wysoką pozycję na rynku i wielu stałych klientów. Nasza oferta skierowana jest nie tyko do klientów prywatnych, ale również i do firm, które potrzebują niezawodnego pojazdu do spraw służbowych.
Dla naszej wypożyczalni samochodów najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też oferujemy najkorzystniejsze warunki wynajmu. Zachęcamy serdecznie do zapisania się na naszego newslettera, dzięki czemu zawsze na bieżąco będą Państwo z naszą najnowszą ofertą sprzedażową.
Oferujemy wynajem samochodów Gdańsk 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli auto odmówiło wam posłuszeństwa, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych kompleksowych usług. Jako jedna z niewielu firm oferujemy bezpłatne podstawienie i odbiór auta na lotnisku w Gdańsku.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220