Katalog firm

Autolis

Wypożyczalnia Autolis oferuje wynajem samochodów w Gdańsku i Gdyni. Przedsiębiorstwo posiada dwie placówki. W ofercie znajduje się wiele pojazdów, które można wypożyczyć nawet na jeden dzień. Istnieje również możliwość wypożyczenia dodatkowego wyposażenia np. fotelika dla dzieci czy nawigacji. W razie pytań związanych z rezerwacją można kontaktować się telefonicznie lub poprzez e-mail.

Auta na wynajem

Nasza wypożyczalnia samochodów Gdynia to przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych pojazdów, szeroka oferta i profesjonalna obsługa. Prpoponujemy nowe, w pełni sprawne i bezpieczne auta. Przykładamy duża wagę do przeprowadzania regularnych przeglądów technicznych, korzystając z usług autoryzowanych serwisów.
Dajemy Klientom gwarancję konkurencyjnych cen, a przy tym dużej dostępności samochodów. Zajmujemy się wynajmem, zarówno aut osobowych, jak i dostawczych, takich marek jak: BMW, Mercedes, Audi, Lexus i Volvo, Mazda, Seat, Ford, Peugeot, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Kia, Renault, Nissan.
W ramach profesjonalnej obsługi stawiamy na zadowolenie każdego z naszych Klientów. Spełnianie oczekiwań to nasza praca i pasja, stąd możemy poszczycić się licznymi rekomendacjami i wieloletnią współpracą z wieloma Klientami. Zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania i najlepiej jak tylko jest to możliwe zrealizować potrzeby Klienta. Nasi pracownicy są nieustannie dostępni i można się z nimi w każdym momencie skontaktować. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220